Kerkoj te punesohem si shofer me kohe te plote me makinen time brenda dhe jasht shqiperise.
Disponoj makine mercedes 200 cdi te 2002.
Eksperience brenda dhe jasht vendit.
Patent D1
Cel: 0694300600 .Cel. : 0694300600