kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Turqi Selanik - Stamboll Cmimi €145 5 Dite 145 Euro

  Selanik - #Stamboll Cmimi €145 /// 5 Dite
  🇹🇷 Nisje 7 Mars -- Kthimi 11 Mars 🇹🇷
  👌1 nate ne Selanik dhe 3 nete ne Stamboll
  🛳Lundrim me traget ne Bosfor dhe Turkish show ne traget

  🔔KUJDES: Ne momentin qe procedoni me rezervimin percaktohen edhe uleset ne transport.
  🔖Ne cmim perfshihet:
  ✓- Transporti sipas pogramit vajtie – ardhje me autobuz komod
  ✓- Akomodimi per 3 nete ne hotel me 4* ne Stamboll dhe 1 nate ne hotel 3* ne qender te Selanikut
  ✓- Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit ne hotel
  ✓- Shoqerues shqiptar gjate gjithe turit
  ✓- Te gjitha guidat sipas programit

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: stamboll.jpg
S: 35
Madhesia: 9.2 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu