kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Greqi 🌎Nje shetitje ne Galaktiken e Tokes🌎 55 Euro

  Nje shetitje ne Galaktiken e Tokes
  anvere ne #METEORA
  Dt. 8-9 Mars ❧2 Dite ❧Cmimi €55!
  Dt. 10-11 Mars ❧2 Dite ❧Cmimi €55!
  Vizitojme: #Janine, #liqeni_Pamvotis, #Kallabka, #Meteora, dhe #KosturAkomodim ne hotel 3Yje (qender Kallabakes) me darke te perfshire  ----------Ne Cmimin Pėrfshihen:--------
  ✔- Udhėtimi vajtje – ardhje dhe te gjitha shetitjet sipas programit
  ✔- Akomodimi nė hotel 3Yje ne qender te Kallabekes (#Meteora)
  ✔- Mėngjesi dhe Darka ne Kallabaka ne restorantin e hotelit
  ✔- Shėtitjet nė Janine dhe Meteora (sipas programit).
  ✔- Shoqėrues dhe guidė shqiptare, pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit


  SOLE TRAVEL & TOURS

  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, sa kalon ish- Ambasaden Jugosllave , krahu tjeter (Perballe Parukeri "Merita") Tirana, Albania

  E-mail: soletravel@hotmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: meteteti.jpg
S: 28
Madhesia: 55.4 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu