kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, okazion sobe 6.000 Leke

  Furre + 2 plitka elektrike me madhesi mesatare
  1000-1300 W
  32 L kapacitet (furra)
  Materiali INOLKS pa njolla
  E pershtatshme per cdo ambjenti te vogel/ mesatar. Cmimi i diskutueshem!

  Cel. : 0699284906
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Furre-dhe-sobe-elektrike-me-2-pjata-(1).jpg
S: 112
Madhesia: 34.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Furre-dhe-sobe-elektrike-me-2-pjata-.jpeg
S: 75
Madhesia: 19.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Furre-dhe-sobe-elektrike-me-2-pjata-(2).jpg
S: 88
Madhesia: 29.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu