devinf.com
Kliko

 1. Standart OKAZION!!!Shiten apartamente ne Shengjin.

  ***OKAZION***
  Zona/Rruga :Shengjin

  Shiten 2 Apartamente 1+1 (58m2 dhe 68m2)me ballkon me pamje anesore nga deti ne Shengjin 100 m larg mga vija bregdetare.
  Apartamentet ndodhen ne katin me 4 me ashensor dhe administrator gjate gjithe vitit.

  Cmimi eshte 410euro/m2.

  Per me teper mos hezitoni te kontaktoni.
  Cel : 00355694302890

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_4698.jpg
S: 118
Madhesia: 39.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_4728.jpg
S: 108
Madhesia: 42.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_4709.jpg
S: 155
Madhesia: 65.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_4706.jpg
S: 130
Madhesia: 29.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_4700 (1).jpg
S: 149
Madhesia: 32.6 KB