kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Dhome gjumi 50.000 Leke

  Shitet dhome gjumi e perdorur ne gjendje shume te mire, ngjyre rover, material melamin. Perfshin garderobe, dy komo - njera me pasqyre, kornize krevati, dhe 2 komodina. Kontaktoni per me shume informacion.

  Cel. : 0676088687
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180208_120950[1].jpg
S: 230
Madhesia: 17.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180208_120911[1].jpg
S: 168
Madhesia: 14.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180208_120938[1].jpg
S: 160
Madhesia: 20.6 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu