kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Greqi 🎭 Karnavalet ne Lefkada - Preveza - Parga, 17 Shkurt, 3 dit 99 Euro

  🎭 Karnavalet ne Lefkada - Preveza - Parga, 17 Shkurt, 3 ditė €99 🎭
  Pėrfshihet:
  🚌 Transporti me autobus komod.
  🏩 Akomodimi nė hotel 3* ne Nikiana.
  🍩 Mėngjesi dhe darka.
  🚶 Shoqėrues shqiptar gjatė udhėtimit.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lefiii.jpg
S: 22
Madhesia: 27.3 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu