kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera makine SEAT ALHAMBRA TDI Viti 2004, 40 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 81
  KM..........: 195354

  SEAT ALHAMBRA TDI MANUAL ,VITI 2004 CLIMA 6+1 VENDE.195 354 KM ORIGJINALE,MJETI ESHT I BLERE NE ZVICER
  MJETI ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE PER UDHETIM .
  6+1 VENDE E PERSHTATSHME PER NJE FAMILJE TE MADHE OSE PER DY FAMILJE.
  KA TE MONTUAR DHE BAGAZHIERIN LART KU MUND TE VENDOSEN DY VALIXHE TE MEDHA XXL ,
  OFROJ SHERBIM VETEM PER FAMILJARET,
  SHPRESOJ QE BASHKPUNIMI YNE TE JET KORREKT DHE I KENAQSHEM.
  NR KONTAKTIT 0673766737

  Cel. : 0673766737
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_5110.JPG
S: 203
Madhesia: 118.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_5101.JPG
S: 160
Madhesia: 101.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_4809.JPG
S: 177
Madhesia: 104.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu