1. Standart Tirane, jap me qera makine SEAT ALHAMBRA TDI Viti 2004 manual 6+1  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 81
  KM..........: 195354

  SEAT ALHAMBRA TDI MANUAL ,VITI 2004 CLIMA 6+1 VENDE.195 354 KM ORIGJINALE,MJETI ESHT I BLERE NE ZVICER
  MJETI ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE PER UDHETIM .
  6+1 VENDE E PERSHTATSHME PER NJE FAMILJE TE MADHE OSE PER DY FAMILJE.
  KA TE MONTUAR DHE BAGAZHIERIN LART KU MUND TE VENDOSEN DY VALIXHE TE MEDHA XXL ,
  OFROJ SHERBIM VETEM PER FAMILJARET,
  SHPRESOJ QE BASHKPUNIMI YNE TE JET KORREKT DHE I KENAQSHEM.

  NR KONTAKTIT 0673766737
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: A2398693-EEFE-4D8E-86AD-2610FB572FA4.jpg
S: 56
Madhesia: 44.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4548424C-5D43-4E08-A903-BAA33470346F.jpg
S: 52
Madhesia: 29.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_5101.JPG
S: 217
Madhesia: 101.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_4809.JPG
S: 252
Madhesia: 104.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 22CC9D56-083E-4497-9F26-B6BF190421F9.jpg
S: 49
Madhesia: 43.1 KB