kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Kufje profesionale A4Tech Model HSB-100U 25 Euro

  Kufje te reja Profesionale, ne kuti, te pa hapura,
  • A4Tech Model HSB-100U ,
  • Woofer BS-100,
  • Removable cable,
  • model qe e gjeni lehte ne internet per specifikime me te detajuara dhe shihni cmimin okazion qe po ofrojme per cilesine qe ato kane.
  • Ideale per perdorim personal dhe cdo lloj tjeter aktiviteti per nje super cilesi degjimi.


  Cmimi 25 eur i diskutuar nga 35 eur cmimi me i lire qe do mund te gjeni ne internet.

  Cel 0696890943

  Cel. : 0696890943
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: A4TechHSB-100U.jpg
S: 144
Madhesia: 19.5 KB