kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Biciklete Mountain Bike Melida 8600 Austriake 19500 lek e diskutuar

  Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria,
  • disqe rezistente,
  • dopio disqe,
  • gomat Eywatire,
  • comfortable Light Anti Stab,
  • amortizatore EUON,
  • rrota para me vaj EUON,
  • kompanjol dhe liber Shimano Equipment,
  • Sun run 42T,
  • biciklete super design,
  • Vogue Sport Fashion,
  • Fashion Super Sport 7005.


  Cmimi 19 500 lek e diskutuar.

  Cel 0699781736
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 701
Madhesia: 39.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 208
Madhesia: 46.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu