KERKOJ TE PUNESOHEM SI SHOFER ME MAKINEN TIME

Disponoj makinen time Peugeot 207

1.6 Nafte te 2007 dhe kerkoj te punesohem

si shofer familje ose ne kompani private.

Kam eksperience.

Te interesuarit te me Kontaktojne ne Nr.: 069 63 07 576