devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 130 m² 230.000 Euro (Turdiu Center,9 KATESHET)

  Zona/Rruga : 9 Kateshet

  Qendra Turdiu njė nga ndėrtesat mė luksoze tė Tiranės, ndodhet nė Rrugėn e Barrikadave nė krah tė 9-katėsheve.

  Sipėrfaqja ėshtė 130 m2,kati 4 nga toka,2 dhoma,2 banjo,verande ..

  Pallat me cilesor ne Tirane,termoizolim,fasade e ventiluar,sistem ruajtje dhe recepsion 24 h.

  Cmim oferte: 230.000 Eur

  Tarife agjensie 1% per bleresin.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 531bae63-cd7f-ac61-9ecb-8a824a821ad7.jpg
S: 1242
Madhesia: 43.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 412ebd08-dd38-4bfe-48f1-ed478d5a7e26.jpg
S: 603
Madhesia: 41.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4709a4da-5ff7-5701-88f6-c9978ae3c96c.jpg
S: 606
Madhesia: 49.1 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar