Kliko

 1. Standart Tirane, shitet Biciklete nga Austria 19.500 lek e diskutuar

  Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria,
  • disqe rezistente,
  • dopio disqe,
  • gomat Eywatire,
  • comfortable Light Anti Stab,
  • amortizatore EUON,
  • rrota para me vaj EUON,
  • kompanjol dhe liber Shimano Equipment,
  • Sun run 42T,
  • biciklete super design,
  • Vogue Sport Fashion,
  • Fashion Super Sport 7005.


  Cmimi 19 500 lek e diskutuar.

  Cel 0675300140

  Cel. : 0675300140
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BicikleteMeilda.jpg
S: 1008
Madhesia: 46.3 KB