kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, okazion Blic 50 Euro

  Blic kamere ose aparati per filmime shitet me gjithe bateri vidpro ka 2 menyra punimi me bateri kamere sony ose me pila 1.5 karikohet dhe me fish dc 9 volt pothuajse i ri i perdorur vetem 3 here cmimi i arsyeshem nxitoni oferta nuk zgjat shume

  Cel. : 0698771052
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15178173988931078755507.jpg
S: 118
Madhesia: 24.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15178175894351425340739.jpg
S: 69
Madhesia: 22.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1517817476241-1705835849.jpg
S: 68
Madhesia: 28.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1517817539627-1153817000.jpg
S: 70
Madhesia: 18.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu