devinf.com
kliko

 1. Standart 056-Tirane,Shitet Apartament 1+1+A+BLK,Kati 1, Sip.57m2, 85'000euro- Rr"Adem Jashari" 80m nga "Garda e Republikės'' ose Shėtitorja Parkut Madhe tė Liqenit Artificial Tiran

  SHITET: Apartament 1+1, Sipėrfaqe 57m2, kati I, nė njė Pallat ekzistues 5-katėsh me tulla tė kuqe, i suvatuar buzė Rrugės "Adem Jashari" 80m larg "Gardės sė Republikės" ose Shėtitores dhe Hyrjes kryesore pėr nė Parkun e Madh dhe Liqenin Artificial tė Tiranės.
  Zona: Ku gjendet pallati dhe apartamenti nė shitje ėshtė zona mė e preferuar dhe mė e mirė Tiranės, jo vetėm afėrsia me qendrėn-Presidencėn/bulevardin "Dėshmorėt e Kombit" por edhe me Parkun e Madh dhe Liqenin Artificial tė Tiranės.
  Pallat ekzistues me tulla tė kuqe, tė plota i suvatuar, 5-katėsh i pozicionuar rrethė 80m larg Gardės sė Republikės/Hyrjes pėr nė Parkun e Liqenit Artificial dhe 300m larg qendrės/Piramidės. Pallat nė linjėn e parė, buzė rrugės, "Adem Jashari" nė krahun e djathtė tė drejtimit nga Garda e Republikės/Hyrjes pėr tek kryqėzimi me rrugėn "Vaso Pasha"/"Dora D’Istria". Pallat i pozicionuar Lindje e jug/ lindje(ana e pasme e pallatit/ pamje Parku/Liqeni) dhe veri/perėndim (pamja nga rruga "Lidhja e Prizrenit"), nga ku janė edhe hyrjet e pallatit. Nė ēdo kat ka nga 3-hyrje, shkallėt janė me drite dhe ajrosje natyrale. Pallati ėshė nė njė zonė tė preferuar dhe mjaft tė njohur (Zona Presidencės/Librit Universitar/Gardės Republikės/Parkut Madhe etj). .
  Apartament: i tipit 1+1 aneks, ballkon, me sipėrfaqe 57m2, nė katin e I-rė, apartamenti nė mes, i rikonstruktuar komplet, suvatimet e reja, instalimet elektrike dhe hidraulike komplet tė reja, me pamje nga jug/lindje ana e Parkut/Liqenit Artificial.
  Apartamenti pėrbėhet: koridori me pėrmasa normale, njė-dhome gjumi, pjesa e ndėnjes/ Sogiorno me aneksin/kuzhinėn e gatimit, e cila ka komunikim me ballkonin, dhe njė banjo. Apartament me planimetri funksionale: Nga dera kryesore futesh nė koridor, i cili ėshtė relativisht i bollshėm, qė lidhet me tė gjitha pjesėt e tjera; ku nė tė djathtė ėshtė dhoma e gjumit me pėrmasa normale dhe pamje nga lindja e jug/lindja, nė mes ėshtė, nė vazhdim tė koridorit majtas ėshtė pjesa e ndėnjes/sogiorno me aneksin e gatimit, nga kjo pjesė kalohet nė ballkon.
  Muret dhe tavanet me suva tė re, tė lyer ngjyre tė bardhe. Dyshemeja e gjithė apartamentit ėshtė e shtruar me pllaka cilėsore nė ngjyrė bezhė tė hapur. Dyert e brendėshme druri nė ngjyrė kafe hapur, dritaret dhe dera e ballkonit, duralumin-dopio xham, tė bardhė.
  Gjendja aktuale:Apartamenti ka disa vite qė u pėrshtat si sipėrfaqe shėrbimesh/zyra duke mbyllur derėn kryesore hyrėse dhe hapur dy dyer nga pjesa lindore/mbrapa (Rr."Adem Jashari"). Dy hapsirat (njėra rrethė 25m2 dhe tjetra 40m2) me sipėrfaqe pak mė tė madhe se e apartamentit, janė sejcila me hyrje mė vehte, kanė nga njė tualet, me dyer vetratė/xhami dhe me qepena qė komandohen me ēelės. Nė tė gjithė drejtimin nga mbrapa qė zė apartamenti ėshtė njė lulishte prej 52m2, e cila nė vitin 2001 ėshtė blerė nga 5-familjarėt (5-apartamentet e hyrjės sė mesit) me qėllim qė tė realizonin njė ndėrtim shtesė, por qė nė fakt nuk u krye. Aktualisht, apartamenti ėshtė si sipėrfaqe shėrbimi/zyrė dhe mund tė kthehet nė sipėrfaqe banimi me pak investime, duke e kthyer nė gjėndjen e mėparshme, ose tė shfrytėzohet ashtu siē ėshtė aktualisht.
  Dokumentacioni: Me Ēertifikatė Pronėsie si apartament dhe i shitshėm nė ēdo moment.
  Ēmimi i Shitjes: Apartamenti shitet me 85'000 euro(€).
  Adresa: Nė Rrugėn "Adem Jashari" 80m larg "Gardės sė Republikės" ose Shėtitores dhe Hyrjes kryesore pėr nė Parkun e Madhė dhe Liqenin Artificial tė Tiranės. adgss
  Cel: 0696281433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė ish-Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180120_130002.jpg
S: 717
Madhesia: 45.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Pamje Apart 1+-1 Garda.jpg
S: 591
Madhesia: 55.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180918_105625.jpg
S: 250
Madhesia: 27.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180918_105513.jpg
S: 343
Madhesia: 23.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180120_123755.jpg
S: 520
Madhesia: 67.1 KB