kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone HTC M8 15.000 Leke

  Shes HTC M8, i perdorur, pa asnje shenje nga ana vizive. Ardhur nga Amerika, me logo te Verizon, i zhbllokuar. Fakti qe eshte me logo te Verizon eshte garanci qe nuk eshte telefon fallso qe blihen ne Kine. Ne perdorim te perditshem prej 6 muajsh, i shpejte dhe i besueshem. Bateri ne gjendje te mire, per kohen e perdorimit. Shoqerohet me karrikus orighinal, version amerikan dhe tre kellefe me ngjyra te ndryshme. Cmimi shume pak i diskutueshem, mirepres vetem telefonata serioze

  Cel. : 0682076236
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180129-WA0010.jpg
S: 136
Madhesia: 58.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180129-WA0009.jpg
S: 64
Madhesia: 28.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180129-WA0007.jpg
S: 65
Madhesia: 19.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu