AGIKONS sh.p.k
ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me ēmimet mė konkuruese nė treg. Themeluar qė nė vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumė projekte tė suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranė), ''Marea Resort'' (Kavajė), ''Tarraca e Ullijve'' (Dhėrmi), ''Plazhi i Gurtė'' (Qeparo), ''Bougainville Bay'' (Sarandė) si edhe ''Meshtekna'' Brezovice.


Nė kuadėr tė zvillimit tė saj, kompania fton individė tė kualifikuar nė pozicionin:

MANOVRATOR
(p
ėr mjetet e rėnda si Fadroma dhe Mini Fadome)

Profili i kandidatit:


  • Tė jetė i pajisur me patentė pėr mjetet e rėnda.
  • Tė ketė pėrvojė pune tė mėparshme si Manovrator.
  • Tė jetė i pajisur me Dėshmi Aftėsie Profesionale.


Ofrohen kushte shumė tė mira pune dhe pagese.

Personat e interesuar dhe qė plotėsojnė kėrkesat e pėrmendura mė lart janė tė lutur tė kontaktojnė nė numrin e telefonit 068 40 16 639.Tė gjitha aplikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipėrisė pėr "Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale”.