kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Mei Realty

  Misioni dhe Vizioni ynė:
  Ne synojmė qė tė bėhemi njė "One Stop Shop" pėr sa i pėrket shėrbimit tė Pasurive tė Paluajtshme dhe tė gjitha shėrbimeve tė tjera qė janė tė lidhura me tė: Referimi i Kredidhėnies nė sistemin bankar shqiptar me Partnerėt tanė, asistenca e noterit publik, vlerėsimi i pronės dhe tė gjitha shėrbimet e tjera qė lidhen me tė.
  Ne synojmė tė kemi 15 deri nė 20 zyra nė Tiranė vetėm brenda 3 viteve tė ardhshme dhe synojmė tė zgjerohemi nė qytetet kryesore tė Shqipėrisė dhe brenda rajonit; Maqedoni, Kosovė, Mal tė Zi, Serbi etj. Ne synojmė tė kemi ekipet mė tė mira tė Real Estate me trajnimet mė tė mira dhe me njė atmosferė shumė miqėsore tė punės brenda kompanisė sonė. Ne kemi pėr qėllim qė tė kemi partnerė, agjentė dhe kolegė qė e duan ekipin e tyre, profesionin e tyre dhe e dashurojnė atė ēfarė ata bėjnė. Ne synojmė tė ofrojmė shėrbimin mė tė mirė tė mundshėm dhe synojmė tė kontribuojmė nė shoqėri jo vetėm pėrsa i pėrket Pasurive tė Paluajtshme, por edhe nė shumė aktivitete tė tjera nė lidhje me sa mė sipėr. Ne kemi pėr qėllim tė trajnojmė stafin tonė rregullisht me tė gjitha strategjitė e reja, mjetet e marketingut, tė gjitha tė rejat dhe zhvillimet e tregut, trajnim tė vazhdueshėm pozitiv ndaj jetės, qėllimeve profesionale dhe personale.

  http://mei.al/
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1a0606aa-6f68-4ea0-b3ca-c3034119b8bc.jpg
S: 134
Madhesia: 14.7 KB  


  Mei Realty Don Bosko

  Address: Rr. Don Bosko, Pallati Meld, Nr. 4

  Email: info@mei.al

  Website: www.mei.al