kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes iPhone 5S 14.500 Leke i diskutueshem

  iPhone 5S,
  • model A1533,
  • ngjyre gri e erret,
  • ne gjendje perfekte,
  • i sjelle nga USA,
  • punon me cdo lloj karte,
  • iPhone origjinal dhe me garanci.


  Cmimi 14 500 lek i diskutuar.

  Cel 0692911145

  Cel. : 0692911145
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iphone-5s-sg.jpg
S: 173
Madhesia: 14.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu