Kliko

 1. Standart Tirane, shes biciklete Meilda 8600 cmimi 19 500 lek i diskutueshem

  Biciklete Austriake marka Meilda 8600, shume pak e perdorur, pothuaj si e re,
  • disqe mjaft rezistente,
  • dopio disqe,
  • gomat Eywatire,
  • comfortable Light Anti Stab,
  • amortizatore EUON,
  • rrota para me vaj EUON,
  • kompanjol dhe liber Shimano Equipment,
  • Sun run 42T,
  • biciklete super design,
  • Vogue Sport Fashion,
  • Fashion Super Sport 7005.


  Cmimi 19 500 lek i diskutueshem.

  cel 0699207059

  Cel. : 0699207059
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BicikleteMeilda.jpg
S: 1124
Madhesia: 46.3 KB