kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - Kėrkoj njė investitor (partner nė biznes)

  Kėrkoj njė investitor (partner nė biznes)

  Kam njė shpikje qė dua ta prodhoj pėr ta nxjer nė treg. Kjo shpikje ėshtė njė biēikletė e re. Shuma e kėtij investimi ėshtė rreth 100.000€ Procesi i zhvillimit te kėtij biznesi mund tė zhvillohet ne kete menyre. Krijohet njė kompani sh.p.k. me aksionarė shpikėsi me 51% tė aksioneve dhe investitori 49% Shpikesi shpikjen e tij e vendos nė pronėsi tė kompanisė sh.p.k. dhe investitori i depoziton shumėn prej 100.000€ ne llogari tė kompanisė sh.p.k. Tė dy ortakėt marrin nje vendim se si do tė zhvillohet i gjithė ky biznes dhe shuma 100.000€ si do tė investohet. Procesi do tė duhej te zhvillohej ne kėtė mėnyrė:

  1: Ndėrtohet njė prototip
  2: Pėrgatiten dokumentacioni per mbrojtjen e shpikjes ne sistemin ndėrkombėtar.
  3: Fillon pregatitja per ta prodhuar
  4: Shitjet

  Ēmimi i prodhimit nė seri tė njė biēikletė ėshtė afėrsisht 70€ dhe shitja me pakicė 300€

  Ky proces mund tė realizohet nga fillimi i kėtij procesi e deri nė shitje per afro njė vit. Shėnim: Investitori mund ta bėjė kėtė investim edhe duke i ndarė me pjesė pa i investuar menjėherė 100.000€ por me njė marrėveshje.

  Shėnim: Biznesi me patentė (shpikje) ėshtė monopol tė gjithė botėn, pra pa konkurent ne tregun botėror per 20 vjet
  .
  Shpikja ime ka disa elemet tė ngjashme me kėtė biēikletė qė ėshtė e suksese sot nė treg https://halfbikes.com/

  Kjo biēikletė ėshtė pėrshtatshme per te gjitha moshat, per femi, adoleshente dhe te rritur.

  Unė Jam autor i disa shpikjeje tė rregjistruara mė parė nė europė Link: https://worldwide.espacenet.com/sear...&compact=false

  Kontakt Arben Vrapi.
  Email:arbenvrapi@gmail.com
  https://www.facebook.com/arben.vrapi.9
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: K%C3%ABrkoj-nj%C3%AB-investitor--partner--.jpeg
S: 513
Madhesia: 9.4 KB