kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Kavaje, shes Merkuri SKAF 3.500 Euro

  Skaf per lundrim me motor dhe timon me marrshe automatike. mjeti eshte i kompletuar me te gjitha aksesoret e nevojshem per lundrim .motorri i ngrihet edhe i ulet me buton .motorri merkuri sapo i jane bere sherbimet ne itali me 6 jeleke shpetimi me motorr elektrik ne rastet kur mbaron benzina .spirance mbulese dielli .dy serbatora benzine ,trip gps e cila tregon vendndodhjen mat thellesine dhe tregon peshqit

  Cel. : 0693112717
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 89142.jpg
S: 477
Madhesia: 29.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 89141.jpg
S: 294
Madhesia: 40.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 89143.jpg
S: 274
Madhesia: 30.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 89144.jpg
S: 285
Madhesia: 54.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 89145.jpg
S: 342
Madhesia: 24.0 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu