1. Standart Tirane, shes Piaggio Beverly 500 Viti 2006, me motorr 2010

  Karburanti: Benzin

  Shitet per arsye mos perdorimi Piagio Beverly 500 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Sapo i eshte ndruar motorr duke i vendosur nje te vitit 2010 per te pasur prestacione me te mira. I jane ndruar vaj-filtra, dhe cdo sherbim tjeter i mundshem. Jam i apasionuar pas motorrave dhe i mbaj ne gjendje shume te mire, cdo sherbim i bere ne kohe.
  Motorri shitet pasi kam dhe 2 motora te tjere dhe 2 makina. Nxitoni se nuk eshte per shume kohe.
  Per me teper kontaktoni ne nr 0697267623.

  Cel. : 00355697267623
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-04-27 at 15.19.31.jpg
S: 391
Madhesia: 59.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-04-27 at 15.19.31 (1).jpg
S: 283
Madhesia: 55.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-04-27 at 15.19.30.jpg
S: 460
Madhesia: 41.4 KB