kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Kamer HD sony 1000

  Te perfshira canta 2 bateri ne total 10 ore karikim dhe blic. 250 euro

  .

  Cel. : 0685264039
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: sony_sd1000e_2.jpg
S: 10
Madhesia: 40.6 KB