kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, APARAT FOTOGRAFIK NIKON D3200 / 320 Euro

  SHES APARAT DIGITAL NIKON D3200 + LENTE 18mm-55mm +KARIKUES BATERIE ORIGJINAL TE VETIN+ KARTE MEMORJE SANDISK 8GIGA.NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE SHUME PAK I PERDORUR,KA BERE VETEM 2879 SHKREPJE.
  INFO: 0692101592

  Cel. : 0692101592
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180127_091445.jpg
S: 28
Madhesia: 21.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180127_091432.jpg
S: 13
Madhesia: 23.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180127_091547.jpg
S: 11
Madhesia: 27.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180127_115111.jpg
S: 12
Madhesia: 14.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: NIKON D3200.jpg
S: 14
Madhesia: 21.1 KB