1. Standart Tirane, shes 5 aparate fotocasti 45 Euro

  Shiten 5 aparate fotocasti mund te perdoren per relik ose per zbukurim per biznesin ose Lokalin tuaj (mund te jen dhe ne gjendje pune por kan shum koh pa u perdorur)
  Cel. : 0672411000
  45 Euro  Cel. : 0672411000
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_5423.jpg
S: 357
Madhesia: 27.6 KB