Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes 5 aparate fotocasti 45 Euro

    Shiten 5 aparate fotocasti mund te perdoren per relik ose per zbukurim per biznesin ose Lokalin tuaj (mund te jen dhe ne gjendje pune por kan shum koh pa u perdorur)
    Cel. : 0672411000
    45 Euro    Cel. : 0672411000
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_5423.jpg
S: 283
Madhesia:  27.6 KB  
    Apliko Tani, Kliko Ketu
    Apliko Tani, Kliko Ketu