kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone Xiaomi Xiaomi Mi A1 Dual Camera 4K 4GB RAM 64GB Octa Core 37.900 Leke

  Xiami Mi A1 5.5" inch Full HD 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~403 ppi density) Corning Gorilla Glass 3 ,
  Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625 Octa Core 2.0Ghz 4GB Ram 64GB memory Dual Sim ,
  Dual: 12 MP (f/2.2, 26mm, 1.25 µm) + 12 MP (f/2.6, 50mm, 1 µm), phase detection autofocus, 2x optical zoom, dual-LED dual-tone flash
  ( 4K 2160p@30fps, ) 720p@120fps , 5 MP, 1080p Frontal camera . Android 7.1.2 (Nougat), upgradable to Android 8.0 (Oreo); Android One 3080mAh battery .
  Si gjithmone shtojme se produkte tona blihen nga distributor te certifikuar ne gjermani dhe jo nga "individe" dorazi ne tregun vendas .


  Parametrat teknike dhe cmimi eshte ne foton e produkteve , ne cmim eshte perfshire TVSH.


  Per cdo paqartesi pyetje mund te na kontaktoni me email ose Cel:


  Faqja jone ne facebook: https://www.facebook.com/Planet-Comp...8855917802499/


  PLANET COMPUTER
  Tel: 0684019189
  Email: stadiumi@euroinform.net
  web: www.euroinform.net
  Cel. : 0684019189
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Xiaomi MI A1.jpg
S: 113
Madhesia: 47.5 KB