kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone Xiaomi Redmi Note 4 32GB ( EU ) New 23.900 Leke

  Furnizimi i ri Xiaomi Redmi Note 4 Model i ri per Europe . 5.5 Full HD Octa Core 2.0 , 13mp cmos camera 32gb memory 3gb Ram , Android 7 Nougat .


  Si gjithmone shtojme se produkte tona blihen nga distributor te certifikuar ne gjermani dhe jo nga "individe" dorazi ne tregun vendas .

  Parametrat teknike dhe cmimi eshte ne foton e produkteve , ne cmim eshte perfshire TVSH.


  Per cdo paqartesi pyetje mund te na kontaktoni me email ose Cel:


  Faqja jone ne facebook: https://www.facebook.com/Planet-Comp...8855917802499/


  PLANET COMPUTER
  Tel: 0684019189
  Email: stadiumi@euroinform.net
  web: www.euroinform.net
  Cel. : 0684019189
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Xiaomi redmi note 4.jpg
S: 87
Madhesia: 50.2 KB