kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Servis makinash 7.500 Euro

  Shitet biznes, servis makinash i kompletuar: 2 ura dhe tė gjitha pajisjet e tjera qė duhen pėr servis: tė gjitha thuajse tė reja. Aktualisht nė gjendje pune. Shitet pėr arsye emigrimi. Adresa: Unaza e Madhe pėrballė Hotel Rolandit. Ēmimi i diskutueshėm.


  Cel. : 0699455888
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pjimage-2.jpg
S: 143
Madhesia: 65.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pjimage-3.jpg
S: 116
Madhesia: 57.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pjimage.jpg
S: 121
Madhesia: 62.9 KB