kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Hard disk Kingston 240 Gb nga Gjermania 95 Euro

  Hard-drive SSD Kingston 240 Gb,
  • Model : SV300S37A / 240G,
  • 450MB/s Lexim dhe 450MB/s Shkrim,
  • te rinj,
  • te sjelle nga Gjermania,


  Cmimi 95 eur.

  Cel 0675299998

  Cel. : 0675299998
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kingston_240gbssd.jpg
S: 53
Madhesia: 34.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu