devinf.com
Katalogu i Pronave 2019


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 106 m² 76.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Ali Demit, pranė markatės. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipėrfaqja e apartamentit : 106 m2 • Orientimi Jug • Njėra dhomė ėshtė veri • Dokumentacioni: Me Hipotekė/Me certifikatė pronėsie. Apartamenti ėshtė bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • i investuar,me parket • termoizolim . Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : +355 682005436
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27044970_10216103956658108_1645046041_n.jpg
S: 266
Madhesia: 12.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27152933_10216103956618107_872597135_n.jpg
S: 180
Madhesia: 35.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27043230_10216103956978116_1380346866_n.jpg
S: 176
Madhesia: 15.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27291981_10216103957218122_1730067257_n.jpg
S: 162
Madhesia: 30.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27294305_10216103957178121_1438678203_n.jpg
S: 165
Madhesia: 16.1 KB