devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 80 m² 500 Euro (Rruga E Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga E Elbasanit

  Ambjenti ėshtė i pozicionuar nė Rrugėn e Elbasanit, pas Degės sė Thesarit. Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 • Sipėrfaqja e ambjentit : 80 m2 Ambjenti ėshtė bosh dhe disponon: • Tualeti • Hapėsirė tė bollshme • i investuar,me parket • termoizolim • funksional pėr cdo lloj biznesi. Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : +355692150853
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27045102_10208711195617814_1319752378_n.jpg
S: 73
Madhesia: 53.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27153101_10208711195337807_110705127_n.jpg
S: 50
Madhesia: 57.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27157422_10208711195537812_1416167933_n.jpg
S: 50
Madhesia: 49.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27157850_10208711195297806_1915019980_n.jpg
S: 49
Madhesia: 42.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27292955_10208711195577813_1672896996_n.jpg
S: 53
Madhesia: 85.2 KB