devinf.com
Katalogu i Pronave 2019
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 95.000 Euro (Brryli)

  Zona/Rruga : Brryli

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Brrylit, pranė Maternitetit te Ri. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipėrfaqja e apartamentit : 110 m2 • Orientimi Jug-Lindje • Dokumentacioni: Me Hipotekė/Me certifikatė pronėsie. • Pallat i ri. Apartamenti ėshtė i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni. • i pajisur me sistem chiller • termoizolim • dopio xham. Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : +355 674790654
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27265934_1798542316850708_305825087_o.jpg
S: 186
Madhesia: 17.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27045273_1798542356850704_924294689_n.jpg
S: 109
Madhesia: 16.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27157301_1798542520184021_1819379645_n.jpg
S: 106
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27157116_1798542516850688_1566582435_n.jpg
S: 108
Madhesia: 11.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27394396_1798542496850690_1905766153_n.jpg
S: 104
Madhesia: 18.0 KB