devinf.com
Katalogu i Pronave 2019


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 92 m² 450 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Apartamenti ndodhet nė Rrugėn e Elbasanit, pranė Univesitetit Luarasi. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipėrfaqja e apartamentit : 92 m2 • Pamje nga rruga kryesore. Apartamenti ėshtė i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Korridor shpėrndarės • Tualeti • Ballkoni • i pajisur me sistem chiller . Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : +355692150853
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27152743_10208705401512965_1347741663_n.jpg
S: 155
Madhesia: 57.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27152801_10208705401352961_118588430_n.jpg
S: 36
Madhesia: 51.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 26996803_10208705401472964_250838933_n.jpg
S: 33
Madhesia: 36.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27043121_10208705402032978_2003219236_n.jpg
S: 33
Madhesia: 53.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27153094_10208705401992977_723417976_n.jpg
S: 33
Madhesia: 56.2 KB