kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje mjekesore Aparat foles pas nderhyrjes kirurgjikale ne laring I RI 450 Euro

  Shes aparat foles pas nderhyrjes kirurgjikale ne laring
  I ri , akoma ne garanci dhe me fature blerje

  Marca me e mire Italiane Amplicord , modeli me i ri D1 digital electrolaryngs .

  Per me shume info

  http://www.amplicord.it/d1/

  Cel. : 0673003382
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 160
Madhesia: 13.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 81
Madhesia: 20.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpeg
S: 79
Madhesia: 45.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 78
Madhesia: 10.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu