Kerkon te punesoj agjente per Forex ne gjuhet ITALISHT dhe GREQISHT.

Kerkesat:
1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane/Greke.
2)-Me/pa eksperience te meparshme ne FOREX.
3)-Te jete i komunikueshem dhe i afte te punoje ne grup.

Ofrojme :
- Paga te kenaqshme dhe BONUSE te larta
- Perqindje mbi loading per cdo FTD (3% deri 12 %)
- Bonuse ditore, javore dhe mujore me te mirat ne treg;
- Ambient pune ideal;
- Kontrate pune ne perputhje me ligjin Shqiptar;
- Orar pune Full-Time 09.00 deri 18.00 me pushime te ndermjetme;
- Weekend te lire;
- Mundesi rritjeje profesionale ne cdo drejtim te deshiruar;
- Promovim per me te miret me udhetime jashte Shqiperise;
- Trajnime periodike.


Te interesuarit te na dergojne CV-ne tek adresa : hrglobetirane@gmail.com

Adresa : Rruga E Barrikadave , perballe Gjimnazit Sami Frasheri.

Nr. Kontakti :0696823686