kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, Blejmė mobilje tė prdorura si kundra bufe dhoma gjumi kende tavoline me karike cel 0684022822

    Blejmė mobilje tė pėrdorura dhe lektro shtėpiake cel 0684022822

    Cel. : 0684022822
    bashkangjitur bashkangjitur  
    Apliko Tani, Kliko Ketu