kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Blejmė mobilje tė pėrdorura dhe elektro shtepiake guzhina dhoma gjumi si kende tavolina me karike cel 0684022822

  Blejmė mobilje tė pėrdorura dhe lektro shtėpijake cel 0684022822

  Cel. : 0684022822
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: images.jpg
S: 554
Madhesia: 9.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1532442869302.jpg
S: 130
Madhesia: 22.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1532548383462.jpg
S: 130
Madhesia: 46.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu