devinf.com
Kliko

 1. Standart OKAZION----Jap me qera magazine sip 920 m²,truall 5000 m2, 2.500 Euro (Autostrada DURRES-TIRANE)

  Zona/Rruga : Autostrada DR-TR

  Jepet me qera kapanon industrial, ndertim i ri, i sapoperfunduar.
  Vendodhja eshte buze autostrades Durres-Tirane, km i 6-te.
  Ndertesa eshte e perbere nga magazine & showroom me pamje nga autostrada dhe zoteron nje siperfaqe 924 m2.
  Me nje lartesi 8-9 m dhe me mungese kollonash ne mes, magazina ben te mundur perdorimin e vinxhit.
  Dyshemeja eshte e shtruar me beton me kuarc ne ngjyre gri. Te perfshira jane edhe kater tualete dhe nje ambjent per gatim.
  Ndertesa eshte e pajisur me instalim elektrik 3-fazor dhe uje rrjeti nga ujesjelles kanalizime 24 ore.
  Ambjenti survejohet me kamera dhe eshte i pajisur me sistem sigurie.
  Trualli ku kjo ndertese ndodhet ka nje siperfaqe prej 5000m2, duke i ofruar kapanonit oborr te lire dhe gjelberim rreth e rrotull, e gjitha e perfshire ne cmim.


  I pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh biznesi.

  Cmimi 2.7 euro/m2 ne muaj i diskutueshem ne varesi te kontrates.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9e112c90-7f6d-7abf-fb77-d5e3f30fbf6f.jpg
S: 560
Madhesia: 4.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4eb2645c-1b40-61c8-9ec3-4b0f7ee70a3d.jpg
S: 367
Madhesia: 4.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5dd91265-23b9-9c40-bd68-9744b2a395f2.jpg
S: 311
Madhesia: 5.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f03e6e33-9640-0699-f5d1-c7faef5bc073.jpg
S: 304
Madhesia: 5.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d40ca44d-b201-9bb3-e83b-977e7101faa1.jpg
S: 280
Madhesia: 47.5 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar