kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes 2 bicikleta 15.000 Leke

  Shiten 2 bicikleta, njera kursi me marshe 10000L dhe tjetra tip bmx 7000 L. ose te dyja bashke 15000 L

  Cel. : 0682054847
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180115_125019.jpg
S: 239
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180115_125126.jpg
S: 106
Madhesia: 16.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180115_125144.jpg
S: 105
Madhesia: 19.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu