kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane,SUPER OKAZION shes biciklete SCOTT Nga 25.000 lek behet 19.000 lek vetem per pak dite!!!

  Shes biciklet SCOTT ne gjendje shume te mire dhe me te gjitha paisjet dhe aksesoret e nevojshme...+ drita led sinjalizuese, + shala kundra prostates dhe shume e rehatshme dhe nje tjeter sportive rezerv...
  Cmimi Nga 25.000 lek te reja behet 19.000 i padiskutueshem per me teper jeni te mirpritur per telefonaten tuaj ne nr cel 0697562475

  Cel. : 0697562475
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 813969DE-F049-4A74-83A5-58E82054648C.jpg
S: 458
Madhesia: 37.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 459BDB26-321A-47E3-8B2E-5BD47E58D718.jpg
S: 190
Madhesia: 45.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 89CE64F3-1189-4B48-8CE3-30B0DC04454F.jpg
S: 172
Madhesia: 65.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 85572DB3-3713-4878-9E4B-ABEDDD28CB36.jpg
S: 179
Madhesia: 48.7 KB