Albacall
Kliko
Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, ofroj vend pune Shitese

    Dedikoj kerkone te punesoje vajza nga mosha 23-30 vjec, me eksperience dhe pa angazhime.
    Kushdo qe eshte e interesuar mund te nisi cv prane adreses se emailit: info@dedikoj.com/ dedikoj@gmail.com
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  D535820D-75C3-40B3-9A1B-0B0285687693.jpg
S: 194
Madhesia:  33.9 KB