Zona/Rruga : te liqeni

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QERA NE ZONEN E LIQENIT.ESHTE E MOBILUAR TOTALISHT DHE NDODHET NE KATIN E 3.CMIMI 400 EURO NE MUAJ.

Cel. : 0682056761/0693204956