devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 112 m² 127.500 Euro (Him Kolli)

  Zona/Rruga : Him Kolli

  Shitet: Apartament 2+1 me garazh, ne Rrugen Him Kolli, perballe Shkolles Konferenca e Pezes, Tirane.

  Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Ka dy dhoma gjumi, ambient ndenje, gatimi, ngrenie, dy banjo dhe dy ballkone. Eshte i mireorganizuar, i ndricuar mjaft mire dhe me pamje te lire nga Dajti.

  Apartamenti ka nje siperfaqje bruto 111.5 m2.

  Garazhi ka nje siperfaqe 23 m2, ndodhet ne katin nentoke te pallatit dhe eshte me qepen.

  Pallati ka 2 ashensore cilesore si edhe administrator qe kujdeset per pastrimin dhe mirembajtjen e ambienteve te perbashketa.

  CMIMI: 127,500 EURO

  KONTAKT: tel: 0693945713, email: apartamenthk@gmail.com,
  web: https://sites.google.com/view/apthk

  Cel. : 0693945713
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pamje nga jashte 2.jpg
S: 113
Madhesia: 36.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Planimetria.jpg
S: 113
Madhesia: 45.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Planimetria garazhdi.jpg
S: 141
Madhesia: 66.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Korridori.jpg
S: 102
Madhesia: 41.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Ndenjtje diten.jpg
S: 106
Madhesia: 29.2 KB