devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart 092-Tirane,Shitet Apartament Cilėsor,tip2+1+A+BLK,Kati 4,Sip94m²,Cmimi 950euro/m2 diskutueshėm, me garazh/parkim tė mbyllur kat-1, Rr

  Shitet:Apartament 94m2, tipi 2+1 me 2-Ballkonė,+1-Banjo, kati 5-tė, banim, bashkė me garazhin e mbyllur prej 17m2,nė katin -1 tė parkimit, nė rrugėn "Idriz Dollaku", 150m nga Fusha "Ali Demi" dhe 250m larg aksit tė rrugės "Ali Demi", zonė e preferuar, e qetė, gjelbėruar dhe e pastėr, 10-minuta nė kėmbė nga Ura e Brrylit.
  Zona e Fushės "Ali Demi" dhe Rr."Idriz Dollaku" janė me intensitet tė lartė ndėrtimesh tė reja, kryesisht pallate me shumė kate, duke sjellė njė rritje tė menjėhershme tė popullsisė, dhe e shndėrruar nė njė ndėr rrugėt kryesore, dhe me shumė aktivitete e shėrbime tregtare.
  Pozicioni i pallatit ku gjendet Apartamenti/Prona ndodhet nė tė djathtė tė Rr."I. Dollaku", rreth 250m (3-minuta kėmbė) larg nga aksi i Rr."Ali Demi" dhe stacionit tė autobuzit ish-Uzinės tek Fusha "Ali Demi". Gjithashtu ėshtė shumė afėr me fushėn "A.Demi" rreth 150m nė vijė ajrore, si dhe me Urėn e Brrylit ėshtė 8-10 minuta nė kėmbė(750m). Rruga "I. Dollaku" ėshtė e rehabilituar dhe e sistemuar, me trotuare e ndriēim, si dhe ka njė tėrheqje/preferencė dhe popullim tė vazhdueshėm.
  Pallat i ri 8-katėsh
  , i vitit 2010-1011, me njė hyrje, me shkallė me dritė natyrale, me njė ashensor (4-persona), nė ēdo kat ka 4-apartamente, me njė kat sipėrfaqe tregtare dhe njė kat nėntoke (parkim) dhe 7-kate banim. Pallati ėshtė buzė rrugės me shtrirje mė tė madhe nga veri/lindja(pamje nga Dajti) dhe jug/perėndim(pamje nga fusha"A.Demi" dhe qendra e Tiranės).
  Apartameti: ėshtė i tipit 2+1 i bollshėm me sipėrfaqe totale 94m2, dhe sipėrfaqe neto 84m2, me 1-banjo, me 2-ballkonė, njė koridor dhe njė ambjent ndihmės pėr pjekje mishi/barbecue nė katin e 4-tė banim. Apartamenti ėshtė me kubaturė tė lartė, ndriēim tė bollshėm, me pamje/pozicion nga lindja dhe veri/lindja (me pamje nga Dajti dhe rruga. I. Dollaku). Apartamenti ėshtė me kuzhinė tė kompletuar, banjot tė kompletuara e funksionale, kėndin e ndėnjes/sogiornon dhe dhomat e gjumit tė mirė mobiluara.
  Pėrbėrja/planimetria apartamentit: Pėrbėhet nga koridori hyrės, pėrmasa normale, nė tė majtė gjendet banjo-dush-kabinė e bollshme dhe e kompletuar me tė gjitha pajisjet dhe aksesoret. Nė vazhdim tė koridorit gjendet pjesėn e ndėnjes/sogiorno me kuzhinėn (e kompletuar me tė gjitha pajisjet) dhe kėndi i ngrėnies. Kjo pjesė me pėrmasa relativisht tė bollshme, me shumė dritė natyrale, ka formė katrore, nga zona e ndėnjes nėpėrmejt njė dere-vetratė tė madhe kalohet nė ballkonin-llozhė pėrmasa normale dhe me pamje nga lindja e veri/lindja Dajti.
  Nė vazhdim tė pjesės sė ndėnjes pak e spostuar gjenden dy dhomat e gjumit: dhoma e parė e gjumit, me pėrmasa relativisht tė bollshme, e mobiluar me mobilje cilėsore pėr femijė tė rritur, me njė dritare nga veri/lindja. Nė afėrsi gjendet edhe dhoma tjetėr e gjumit(ēiftit) me pėrmasa tė bollshme, e mobiluar me mobilje cilėsore dhe nga kjo dhome nėpėrmejt njė dere-vetratė kalohet nė ballkonin tjetėr dhe ambjentin ndihmės pėrmasa normale, me pamje nga veriu dhe veri/lindja Dajti.
  Muret dhe tavanet:Muret janė nė pėrgjithėsi tė drejta, tė suvatuara/patinuar dhe tė lyera me bojra cilėsore dhe ngjyra pak tė forta, bojė-qielli e mbyllur, vishnje, portokalli, lejla etj, ndėrsa tavanet normale, ngjyrė tė bardhė.
  Dyshemeja:ėshtė e shtruar e gjitha me pllaka cilėsore, me pėrmasa drejtkėndore dhe ngjyrė bezhė tė hapura.
  Dyert e brendshme: prej druri, ngjyrė /majlti/pana tė hapur, ndėrsa dyert e ballkoneve, si dhe dritraret vetratė-duralumin dopio xham, ngjyrė tė bardhė dhe me grila plastike tė bardha. Dritaret dhe ballkonet kanė tė montuar edhe tendat e diellit.
  Pėrdorimi i mėparshėm e aktual: Apartamenti ka qenė i porositur nga pronarėt qė nė momentin e ndėrtimit dhe nga pėrfundimi i ndėrtimit tė pallatit deri-aktualisht ėshtė i banuar nga pronarėt, tashmė pėr arsye largimi me studime jasht vendit tė fėmijėve ėshtė nxjerrė nė shitje.
  Dokumentacioni: Pallati ėshtė koladuar dhe ėshtė nė proces hipotekimi, shitet me kontratė porosie. Ēmimi i blerjes sė apartamentit dhe garazhi ėshtė likujduar plotėsisht me ndėrtuesin, mbetet vetėm kostoja e hipotekimit.
  Ēmimi i Shitjes: Shitet me 950 euro €/m2, i diskutueshėm, i kompletuar dhe mobiluar, ashtu siē ėshtė. Ndėrsa Garazhi prej 17m2 shitet me 600 euro €/m2.
  Adresa: Rr. "Idriz Dollaku", degėzim i Rrugės "Ali Demi" nė afėrsi tė fushės "A.Demi" 8-10-minuta kėmbė(800m larg) Urės sė Brrylit Tiranė. adgss
  Cel: 0696281433 adgss
  ************************************************** *****
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180108_145010 (2).jpg
S: 1095
Madhesia: 55.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180108_145124.jpg
S: 469
Madhesia: 66.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180108_145204.jpg
S: 481
Madhesia: 27.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180108_145847.jpg
S: 462
Madhesia: 65.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180108_145622.jpg
S: 489
Madhesia: 51.3 KB