kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - Canta Letre te personalizuara

  Pėrshėndetje,

  Ju kontaktojmė nga kompania Eko - Letėr sh.p.k pėr t’ju prezantuar me njė shumėllojshmėri produktesh me bazė letre tė cilat shėrbejnė pėr ambalazh ushqimor dhe industrial.
  Ne jemi njė kompani qė prodhojmė ēanta letre tė personalizuara me logon si dhe me modelin(formatin) qe ju duhet. Impakti i kėtyre produkteve ėshtė shumė i ulėt nė ndotjen e ambientit, pasi ato pėrbėhen tėrėsisht prej materialesh biologjikisht tė dekompozueshėm.
  Po ju listojmė disa nga produktet tona kryesore:
  1. Ēanta letre.
  2. Letra paketimi.
  3. Letra ushqimore.
  4. Kuti lulesh.
  5. Etj.

  Ju lutem na konsideroni nė dispozicionin tuaj pėr cdo konsultė qė mund tė nevojitet.
  E-mail: ermelindabuziekoleter@gmail.com Cel : 0672025670
  Duke ju falenderuar dhe shpresuar nė njė bashkėpunim tė mundshėm, na kontaktoni pėr ēdo informacon tė nevojshėm.


  Cel. : 0672025670
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 22688039_485916078459745_5967744295342540651_n.jpg
S: 76
Madhesia: 33.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: foto.jpg
S: 69
Madhesia: 19.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20293104_451490795235607_5127219973741109995_n.jpg
S: 62
Madhesia: 33.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20293055_451500105234676_3466793487423885090_n.jpg
S: 65
Madhesia: 28.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: foto 3.jpg
S: 62
Madhesia: 25.7 KB