Kompania Deutschcolor pjesė e DELTA GROUP, sjell nė Shqipėri traditėn Gjermane 100-vjeēare nė prodhimin e bojėrave pėr ambjente tė brendshme dhe tė jashtme.
Si rrjedhojė e rritjes sė saj tė vazhdueshme, Deutschcolor kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e biznesit.
Nė fokusin tonė primar janė komunikimi, klima harmonike dhe shpirti I skuadrės nė ambjentin e punės.
Gjithashtu vlerėsimi sipas njė skeme motivimi nė referencė tė performancės dhe vjetėrsisė nė punė janė njė tjetėr politikė sociale e grupit tonė.
Ėshtė kėnaqėsi pėr ne tė mirėpresim kandidatė qė na vlerėsojnė dhe dėshirojnė tė jenė pjesė e DELTA GROUP.

Pėr kėtė, ju ftojmė tė aplikoni pėr pozicionin: Menaxher Shitje Filiali, Tirane
Kriteret qė duhet tė pėrmbushin kandidatėt :

• Arsim I mesėm/ i lartė.
• Mosha e preferuar 23 – 35 vjec.
• Lejė drejtimi automjeti.
• Vendbanim Tirane

Pershkrimi I detyrave kryesore:

• Ofrimi I sherbimit te shkelqyer tek kliente, si dhe shtimi i portofolit te klienteve potenciale duke dalur dhe ne terren.
• Duhet tė njohė shumė mirė tė gjitha produktet nė filial dhe tė shpjegojė klientėve karakteristikat dhe pėrfitimet e tyre;
• Orientim dhe sugjerim per klientet mbi produktet dhe cmimet, duke u mbeshtetur ne kerkesat e tyre.
• Ndjekja e procesit te porosive.
• Te jete i azhornuar ne lidhje me problemaikat dhe kerkesat e klienteve qe ka ne manaxhim.
• Evidenton, mban nė kontakt dhe stimulon bashkėpunėtorėt e ndryshėm si, arkitektė, hidraulikė, ustallarė, bojaxhi, etj
• Raportim ditor mbi mbarevajtjen e klienteve te kontaktuar.

Si tė aplikoni:
Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dėrgoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotėsuese,
duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni, nė adresėn elektronike: hr@deutschcolor.de
Ju do tė kontaktoheni nga burimet njerėzore, DELTA GROUP,
vetėm nėse CV dhe dokumetat tuaja plotėsuese do tė klasifikohen / seleksionohen nga skuadra jonė e vlerėsimit.