kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Ndermjetesi Av. Adriatik SALLAHU / Tirane

  Une Ndermjetes Av. Adriatik SALLAHU ju ofroj sherbime Ndermjetesimi si me poshte;

  Ndermjetesoj ne zgjidhjen e mosmarrveshjeve dhe konflikteve Familjare,konfliktet e Punes, konfliktet Tregtare, konfliktet per Demet dhe konfliktet Penale.
  Ndermjetesimi ju jep siguri dhe shpejtesi ne zgjidhjen e mosmarrveshjes, po ashtu jeni ju qe vendosni dhe jo Gjyqtari, ju vendosni me te miren ne zgjidhjen e mosmarrveshjes tuaj dhe nuk ka humbes...!
  Mos prit por eja te zgjidhesh mosmarreveshjen qe ke, pa shkuar ne gjykate.! Perpara Ndermjetesit te Liēencuar nga Ministria e Drejtesise dhe anetar i Dhomes Kombetare te Ndermjetesve ne RSH.... zgjidhje e shpejte dhe produktive me pale fituese pa shume shpenzime....
  Ju mirepres..!
  Ndermjetesi Av. Adriatik Sallahu
  Cel. 0672166805
  E-mail. ndermjetesi.sallahu@yahoo.com


  Cel. : +355 67 21 66 805
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11150863_1444330249210552_4604920765094246741_n.jpg
S: 50
Madhesia: 9.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53ECBC420840E7CF038E7A1D839939E8.jpg
S: 32
Madhesia: 26.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Karta e Ndemjetesit .png
S: 39
Madhesia: 15.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Karta e Ndermjetesit.png
S: 38
Madhesia: 23.2 KB